fbpx
+37069030727 info@staliustatyba.lt

Bamboo X-treme

Bamboo X-treme terasinės lentos

Stabilios, tvirtos ir itin patvarios

Tvarumas

Bambukas yra vienas iš sparčiausiai augančių atsinaujinančių
išteklių pasaulyje. Jis absorbuoja dideliais kiekiais CO2.
Savo savybėmis sulyginamas su kietmedžiu, todėl Moso bambukas
yra ideali alternatyva vis retėjantiems tropiniams kietmedžiams.

Milžiniška Moso bambuko rūšis  priklauso greičiausiai augantiems augalams pasaulyje. Galutinį iki 20 metrų aukštį jis pasiekia per porą mėnesių (vegetacijos metu – iki 1 metro per dieną greičiu!). Kamienas maždaug per 4-5 metus subręsta ir įgauna puikias kietmedžiui būdingas savybes. Tai ženkliai skiriasi nuo tropinių kietmedžių. Jų brandinimas trunka daugiau nei 50 metų, jų vis mažėja ir dažnai yra brangesni.

Vykdydami fotosintezę, augalai absorbuoja anglies dvideginį (CO2) ir paverčia jį gliukoze ir deguonimi. CO2 saugomas medžiagoje visą produkto naudojimo laiką ir dar ilgiau. Dėl spartaus augimo ir su tuo susijusio didelio derlingumo Moso bambukas „užrakina“ kur kas daugiau CO2 patvarių gaminių masėje, palyginti su medienos rūšimis. Užrakintą CO2 kiekį galima apskaičiuoti paprasčiausiai žiūrint į medžiagos tankį ir atsižvelgiant į biologinį turinį. Pavyzdžiui, Bamboo X-treme® užfiksuoja beveik 1700 kg CO2 viename bambuko m3.


Rich results on Google's SERP when searching for 'terasos lentos'

Gražus ir tvarus terasos grindų sprendimas

Bamboo X-treme® kolekcijos terasos lentos turi daug savybių, panašių į (atogrąžų) kietmedį. Tačiau Bamboo X-treme® lentos yra pagamintos iš greitai augančio „Moso“ bambuko – greitai atsinaujinančio natūralaus šaltinio, kuris ne tik labai greitai auga (iki 1 metro per dieną!), bet po derliaus nuėmimo miškas nesunaikinamas, nes augalas nemiršta nuėmus stiebus. Kaip ir visos kietmedžio rūšys, Bamboo X-treme®, veikiamas oro sąlygų, laikui bėgant taps pilkas. Atsiras gražus, natūralus vaizdas, panašus į natūraliai oro sąlygų paveiktą kietmedį.


Aukščiausia bambuko terasinių lentų patvarumo klasė

Unikalus terminio apdorojimo procesas – Thermo Density, suteikia Bamboo X-treme aukščiausią įmanomą patvarumo klasę pagal atitinkamas ES normas. Thermo Density procesas modifikuoja ir pašalina cukraus molekules, kurios natūraliai yra neapdorotame bambuke. Taigi taip apdorotas bambukas nebėra maisto šaltinis grybams ir mikroorganizmams.  Be to, procesas padidina žaliavos tankį, todėl bambuko lentos tampa itin kietos.


terasinės lentos

Išgaubtos terasos lentos – lauko terasos įrengimui be nuolydžio!

Išgaubtos terasos lentos turi daug privalumų, palyginti su įprastomis terasinėmis lentomis. „Išgaubtos“ reiškia, kad lentų paviršius yra šiek tiek išlenktas ir dailiai nuobliuotas. Vizualiai vargu ar galima atskirti nuo įprastos lygios terasinės lentos, tačiau naujoji MOSO® Bamboo X-treme® terasos lenta turi keletą labai praktiškų privalumų. Dėl lentos labai nedidelio centrinio 1,5 mm aukščio nuolydžio, vanduo nuteka tiesiog į šonus, todėl šios terasinės lentos, pvz. po lietaus vėl greitai išdžiūsta ir mažiau kaupiasi purvas. Naujoji lentų forma taip pat palengvina montavimą – skirtingai nuo kitų terasinių lentų, montuojant terasą nereikia daryti nuolydžio.


Natūralus terasos lentų pilkėjimas arba spalvos palaikymas

Bamboo X-treme® terasinės lentos yra natūralus produktas, kurio spalva ir išvaizda gali skirtis. Lentų spalva laikui bėgant keisis priklausomai nuo priežiūros grafiko. Montuojant Bamboo X-treme® spalva būna nuo rudos iki tamsiai rudos, o praėjus kelioms savaitėms po montavimo jos tampa šviesesnės karamelės spalvos. Neatliekant terasos tolesnės priežiūros spalva dėl UV spindulių taps pilka (panaši į daugumą kitų medienos rūšių).

bambuko terasinės lentos
bambuko terasines lentos
Rich results on Google's SERP when searching for 'terasos lentos'

25 metų garantija

Po daugiau nei 10 metų sėkmingai gaminamų ir parduodamų termiškai apdoroto bambuko lauko lentų, MOSO perkelia gaminį į aukštesnį lygį, pratęsdamas Bamboo X-treme® lauko gaminių* garantiją* iki 25 metų. Turėdami visus galiojančius sertifikatus ir sumontavę daugiau kaip 4 milijonus m² lentų, MOSO® dabar yra pasirengę suteikti dar didesnį patikimumą savo klientams, pratęsdami garantinį laikotarpį.

Copyright MOSO®